خانه > اطلاعات > درباره ما

درباره ما

شركت با همكاری نماينده انحصاری خود در ايران، شركت شیرین سفر قاره سبز ارائه كننده بيش از  45 نوع محصول ريلی در بیش از 25000 مقصد در دنیا است. 

شرکت شیریرن سفر ارئه کننده بلیت قطار در اروپا، روسیه و کانادا و بلیت های اعتباری شرکت یوریل در اروپا و سایر بلیت های اعتباری در اروپا، ژاپن، کانادا و استرالیا به مسافران مقیم ایران، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان و عراق است.

رزرو و خرید بلیت قطارهای خارجی از طریق دفتر مرکزی، نمایندگان رسمی فروش و سایت امکان پذیر است.

شرکت ریل یوروپ (RailEurope) اولین شرکت پخش کننده بلیت های قطار اروپا و بلیت های اعتباری در دنیاست. فروش ریل یوروپ (RailEurope) از طریق نمایندگی های انحصاری (GSA)  و وب سایت این شرکت انجام میشود.

قطارهای شبکه ریلی اروپا بيش از 11،000 مسير و 25،000 مقصد را در اروپا پوشش ميدهند. تعجب برانگيز نيست كه ساليانه بيش از1.7 ميليون نفر سفر با قطار های اروپایی را انتخاب ميكنند.

 

اهداف و ارزش های شرکت شیرین سفر

  • هدف اصلی شرکت شیرین سفر ارئه بلیت قطار مناسب به مسافران حرفه ای است که نمی خواهند با تور به سفر بروند.
  • محصولات ریل یوروپ(RailEurope) طراحي شده اند تا شما سفری امن، راحت، ارزان و بی دردسر را  با قطاردر کشورهای مورد نظر خود انجام دهيد.
  •  ما آماده ارائه بهترين راهنمایی در ارتباط با انتخاب بليت قطار اروپایی مناسب و برنامه ریزی کامل برای سفرتان هستیم.
  • با توجه به سختی های موجود برای خرید بلیت های قطار خارجی بصورت آنلاین از طریق سایتها تصمیم بر آن شد که سایت شیرین سفر را طراحی کنیم تا مسافران فارسی زبان هرچه راحت تر بلیت های قطار اروپا و یا محصولات ریلی خارج از اروپا را رزرو و خریداری کنند.
  •   در صورت خرید بلیت قطار اروپا یا محصول ریلی که بصورت الکترونیک صادر نشود، بلیت باید به آدرس مسافر ارسال شود که معمولا ارسال به ایران در لیست سایت های فروش بلیت قطار اروپایی وجود ندارد. ما این امکان را فراهم کردیم تا خريد بليت قطار اروپا و سایر محصولات ریل یوروپ از طريق دفاتر خدمات مسافرتی نماينده و از طریق سایت سیرین سفر به راحتی برای هم میهنانمان با صرفه جويي در وقت و هزينه اتفاق بیفتد.
  • ما هميشه آماده پاسخگویی به سوالات شما، قبل و بعد از سفرتان خواهيم بود.

 

برای بهبود کیفیت نحوه پاسخگویی نمایندگان و انتقال اطلاعات درست به مسافران ،خوشحال خواهیم شد،

حتماً پیشنهادات و انتفادات خود را در این زمینه  با ما در میان بگذارید.

 

English